Klienci o nas

Zadowolony Klient jest najważniejszym wynagrodzeniem za dobrze wykonaną usługę.

Michał B.
Spływ kajakowy z firmą pani Eweliny to był czysty relaks. Pani Ewelina dostarczyła nam kajaki na miejsce startu, to jest do Śremu. Kajaki były nowe i dobrze utrzymane. Pani Ewelina zaopatrzyła nas także w kapoki i wiosła. Rzeka Warta wspaniale nadaje się na powolne dryfowanie z nurtem. Jej liczne odnogi, zarośnięte sitowiem, tworzą wyjątkowy i magiczny klimat. Dzięki temu można się wspaniale zintegrować z przyrodą. Na rzece jesteście tylko wy, wędkarze i czysta natura. Śmiało mogę polecić firmę Aktywnie nad Wodą Pani Eweliny Dudek za jej profesjonalizm i podejście do klienta.
Dariusz
Jestem współorganizatorem spływów PTTK OŻ Śrem z usług firmy Pani Eweliny korzystałem kilkakrotnie i zawsze nasza współpraca układała się bardzo dobrze.Dobry sprzęt a przede wszystkim profesjonalna i sympatyczna obsługa pozwala mi z czystym sumieniem polecić firmę Aktywnie Nad Wodą.
Kasia S.
AKTYWNIE NAD WODĄ to firma, którą mogę szczerze polecić. Uczestniczyłam wraz z rodziną oraz znajomymi kilka razy w spływach i zawsze wszystko było bardzo dobrze zorganizowane. Kontakt z panią Eweliną przemiły. Bez obaw można na spływ wybrać się całą rodziną, a dzieci mają świetną przygodę. Kajaki to zdecydowanie godny polecenia „sport” dla mały i dużych. Do tego bardzo bliski kontakt z naturą jest dodatkowym atutem aktywnie spędzonego dnia na kajakach.
Jarosław J.
"W 2015 roku dwukrotnie korzystałem z usług firmy prowadzonej przez Panią Ewelinę Dudek. Za każdym razem korzystaliśmy ze znajomymi z ok 8 kajaków, które okazały sie idealne dla naszych potrzeb, wygodne i bezpieczne (było sporo dzieciaków) i co ważne dostarczone punktualnie w miejsce zbiórki. Z uwagi na wiek dzieci, robiliśmy pływanie po Święconce w Radzewicach, ale w tym roku z pewnością wybierzemy się na dłuższą wycieczkę po Warcie. Polecam! "